Pirkimo sąlygos

Prekių išsiuntimas

Prekės surenkamos ir paruošiamos siuntimui kitą darbo dieną. 

Pristatymo sąlygos

Visos prekės pristatomos greituoju būdu - kurjeriu per 1-2 d.d. Pristatymą atlieka kompanija DPD Lietuva. Prieš pristatant siuntą, kurjeris telefonu susisiekia su pirkėju, patikslinamas pristatymo laikas ir vieta. Prekės pristatomos pirkėjui į rankas. Smulkios prekės pristatomos savo pakuotėse, dviračiai pristatomi be pakuotės, pilnai surinkti. Apsiperkant daugiau kaip už 100 eurų, prekių pristatymas nemokamas.

Apmokėjimo sąlygos

Prekių keitimas bei grąžinimas

Jums netikusias ar nekokybiškas prekes galima pakeisti arba grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos, vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" patvirtintomis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Prekių pristatymo pardavėjui išlaidas apmoka pirkėjas.

Norėdamas grąžinti prekę(es), Pirkėjas privalo laikytis šių sąlygų:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;

2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nesubraižyta ar pan. 

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigyjimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą;

6. Jeigu pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, nemokamai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami;

7. Nesilaikant išvardintų sąlygų prekės grąžinimui nepriimamos ir pinigai negrąžinami.

Privatumo politika

Bendra informacija

UAB "Velomanija" gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai.

UAB "Velomanija" pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių.

Renkama informacija

Visi mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Svetainėje naudojami statistiniai slapukai: Google Analytics ir Facebook Pixel -   Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google Analytics“. Facebook Pixel - Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį.

Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

UAB "Velomanija" elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. UAB "Velomanija" visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB "Velomanija" turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.Body Geometry Fit
FOX SERVISAS
DVIRAČIŲ SERVISAS