News

News / Sales

Tax Free Shopping

2015-08-24

Tax Free Shopping – it is value added tax (VAT) refund service to foreign (not EU) residents that purchase goods in Lithuania and export them out of EU territory.


Velomaratonas mažiausiems

2015-08-12

Rugpjūčio 23d. Vilniuje įvyks didžiausias velo renginys Lietuvoje - Velomaratonas 2015, kuris suburs visus dviračių entuziastus į vieną šventę. Mes prisidedame prie šios gražios dviračių šventės ir norime suteikti džiaugsmo ir azarto mažiausiems velomanams. Tad Velomaratone ieškokite ORBEA palpinės, kur galėsite registruoti savo vaikučius dalyvauti ir laimėti sau naują ORBEA GROW 2 dviratuką iš Velomanijos. Visų jūsų ir jūsų vaikučių (2-4 metų)  lauksime rugpjūčio 23d. Vilniaus Velomaratone.


KONKURSAS Merginoms

2015-07-10

Damute, važiuok ir būk laimėtoja!

Pravažiuok dviračiu savo mėgstamiausią maršrutą ir nusifotografuok mėgstamiausioje jo vietoje.

Grįžusi atsiūsk mums savo su dviračiu nuotrauką, trumpą maršruto aprašymą bei parašyk kodėl jis tau patinka.

 


Kaip išsirinkti vaikišką dviratį?

2015-04-23

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vaikišką dviratį? Svarbiausia, kad dviračio dydis būtų tinkamas Jūsų vaikui, o dviračio rėmas būtų kuo lengvesnis. Ar tai būtų mažas, pradedantis savo pažintį su dviračiu mažylis, ar lavinantis savo dviratininko įgūdžius, visi vaikai nori važiuoti greitai ir saugiai.


Snieglentės "pigiau grybo"

2015-01-15

Geriausi snieglenčių komplektų pasiūlymai! Taip pat visom kitom snieglentėm, batam ir apkaustam nuolaidos iki 50%. FLOW, CAPITA, LIB-TECH snieglentės; FLOW, ELAN batai, UNION, FLOW apkaustai su didelėm nuolaidom. Laukiame Jūsų VELOMANIJA parduotuvėje Kaune, Laisvės al. 12